Taitoluisteluseurat


Espoon Jäätaiturit ry, EsJt Espoo
Espoon Taitoluisteluklubi ry, ETK Espoo
Etelä-Vantaan Taitoluistelijat ry, EVT Vantaa
Haminan Taitoluistelijat ry, HaTaL Hamina
Heinolan Taitoluistelijat, HeiTa Heinola
Helsingfors Skridskoklubb rf – Helsingin Luistinklubi ry, HSK Helsinki
Helsingin Luistelijat ry, HL Helsinki
Helsingin Taitoluisteluklubi ry, HTK Helsinki
Hyvinkään Taitoluistelijat ry, HyTL Hyvinkää
Hämeenlinnan Taitoluistelijat ry, HTL Hämeenlinna
Ice Team Raseborg rf, Ice Team Raasepori
Iisalmen Taitoluistelijat, IiTa Iisalmi
Joensuun Kataja ry, JoKa Joensuu
Jyväskylän Taitoluisteluseura ry, JyTLS Jyväskylä
Jämsän Taitoluistelijat ry, JäTL Jämsä
Järvenpään Taitoluistelijat ry, JTL Järvenpää
Kaarinan Taitoluistelijat ry Kaarina
Kajaanin Elo/Taitoluistelijat ry Linnantaus
Kauniaisten Taitoluisteluklubi ry, KaTa Kauniainen
Kemin Lämärit Kemi
Keravan Luistinseura ry, KeLS Kerava
KeuPa Hockey Team, KeuPa HT Keuruu
Kirkkonummen Taitoluisteluklubi ry, KTK Kirkkonummi
Kiteen Jääsudet ry, KJ Kitee
Kiuruveden Taitoluistelijat ry, KiuTa Kiuruvesi
Kokkolan Taitoluistelijat ry, KK Kokkola
Koovee ry Taitoluistelu, Koovee Tampere
Kotkan Taitoluistelu, KoTa Kotka
Kouvolan Jäätaiturit ry, KouJT Kouvola
Kouvolan Taitoluistelu ry, KTL Kouvola
Kuopion Luisteluseura ry, KulS Kuopio
Kuopion Skating Klubi ry, KSK Kuopio
Kuopion Taitoluistelijat ry, KuTa Kuopio
Lahden Taitoluistelijat ry, LTL Lahti
Lapinlahden Luistin -89 ry, LL-89 Lapinlahti
Lappeen Luistelijat ry, LL Lappeenranta
Lappeenrannan Taitoluistelijat ry, LrTL Lappeenranta
Leppävirran Taitoluistelijat ry, LeTaL Leppävirta
Lieksan Taitoluistelijat ry, LieTa Lieksa
Lohjan Kisaveikot/Taitoluistelu, LoKV-Taito Lohja
Lounais-Suomen Taitoluistelu ry, LoSuTa Lounais-Suomi
Loviisan Taitoluistelijat ja jääteatteri, LoTTa Loviisa
Mikkelin Luistelijat ry, ML Mikkeli
Myllypuron Taitoluisteluklubi ry, MTK Helsinki
Mäntsälän Jää-Tiikerit ry Taitoluistelujaosto Mäntsälä
Nurmijärven Taitoluistelijat, NTL Klaukkala
Oulun Luistelukerho ry, OLK Oulu
Oulunkylän Taitoluisteluklubi ry – Åggelby Konståkningsklubb rf, OTK Helsinki
Parsport ry / Taitoluistelujaosto, ParSport Parainen
Pietarsaaren Taitoluistelijat – Jakobstads Konståkare ry, PiJa Pietarsaari
Porin Taitoluistelu ry, PoriTa Pori
Porvoon Taitoluistelijat ry, PTL Porvoo
Raision Nuorisokiekko ry, Taitoluistelujaos, RNK Raisio
Rantasalmen Urheilijat ry Taitoluistelu Rantasalmi
Rauman Taitoluistelijat ry, RauTL Rauma
Riihimäen Jäätaiturit, RJT Riihimäki
Riihimäen Taitoluistelijat ry,, RTL Riihimäki
Rovaniemen Taitoluistelijat ry, RoiTa Rovaviemi
Saimaan Muodostelmaluistelijat ry, SaiML Lappeenranta
Salon Palloilijat ry, SalPa Salo
Satakunnan Jääurheilijat ry, SaJu Harjavalta
Savonlinnan Taitoluistelijat ry, SaTu Savonlinna
Seinäjoen Taitoluistelijat ry, SeiTL Seinäjoki
Skating Team Raisio ry, STR Raisio
Säkylän Naisvoimistelijat ry, SäNv Säkylä
Tappara ry / Taitoluistelujaosto, TapTL Tampere
Tikkurilan Taitoluisteluklubi ry, TTK Vantaa
Turun Riennon Taitoluistelu ry, TRT Turku
Tuusulan Luistelijat ry, TL Tuusula
Uplakers Taitoluistelu, UpTL Ylöjärvi
Vaasan Luistinkerho ry, VLK Vaasa
Varala-Tiimi ry, Varala Tampere
VaPS Jääliikunta Sastamala
Varkauden Tarmo ry, VarTa Varkaus
VG-62 ry, VG-62 Naantali
Vihdin Taitoluistelijat ry, VTL Vihti
Wasa Team Skaters ry, WATS Vaasa